1. Introducere

1.1. Acești Termeni și Condiții guvernează utilizarea site-ului web al Asociației Supereroilor și toate serviciile oferite prin acesta.

1.2. Prin accesarea sau utilizarea acestui site web, sunteți de acord să respectați și să fiți supuși acestor Termeni și Condiții. Dacă nu sunteți de acord cu oricare dintre acești termeni, vă rugăm să nu utilizați site-ul nostru.

2. Utilizarea Site-ului

2.1. Site-ul nostru este destinat exclusiv pentru informare și donații către Asociația Supereroilor.

2.2. Sunteți de acord să nu utilizați site-ul în scopuri ilegale sau interzise de acești Termeni și Condiții.

2.3. Ne rezervăm dreptul de a suspenda sau întrerupe accesul dumneavoastră la site, fără notificare prealabilă, în cazul încălcării acestor Termeni și Condiții.

3. Donații cu Cardul

3.1. Prin efectuarea unei donații cu cardul, sunteți de acord să furnizați informații de plată valabile și complete.

3.2. Asociația Supereroilor nu va păstra informațiile de plată pe site-ul său și nu va partaja aceste informații cu terțe părți, cu excepția procesatorului de plăți autorizat.

3.3. Toate donațiile sunt finale și nu vor fi rambursate, cu excepția cazurilor în care există o eroare în procesarea plății.

4. Confidențialitate și Protecția Datelor

4.1. Asociația Supereroilor respectă confidențialitatea informațiilor dumneavoastră personale conform Politicii noastre de Confidențialitate.

4.2. Prin utilizarea site-ului nostru, sunteți de acord cu colectarea, utilizarea și divulgarea informațiilor dumneavoastră personale în conformitate cu Politica noastră de Confidențialitate.

5. Drepturi de Proprietate Intelectuală

5.1. Toate drepturile de proprietate intelectuală asupra conținutului și materialelor de pe site (inclusiv, fără limitare, text, grafică, sigle, imagini, clipuri video și audio) sunt rezervate Asociației Supereroilor sau partenerilor săi.

5.2. Utilizarea, copierea sau distribuirea acestor materiale fără permisiunea noastră este strict interzisă.

6. Modificări ale Termenilor și Condițiilor

6.1. Ne rezervăm dreptul de a modifica acești Termeni și Condiții în orice moment, fără notificare prealabilă. Va fi responsabilitatea dumneavoastră să verificați periodic această pagină pentru orice modificări.

6.2. Utilizarea continuă a site-ului după modificarea acestor Termeni și Condiții va constitui acceptarea modificărilor respective.